Sleva 10,- eur na letenku, zatím na neomezené množství letenek App - Trip.com nastavit země Francie, jazyk francouzský, měna eur.  .

Trip.com

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Sleva 10,- eur na letenku, zatím na neomezené množství letenek

App - Trip.com

nastavit země Francie, jazyk francouzský, měna eur.


vie-alc.jpeg

3

A jde se nakupovat! 😀 Díky ...

Navíc se při tvorbě rezervace člověk trošku přiučí i francouzštině a ta se bude hodit do Francie 🇫🇷 třeba již příští rok. Letos jsou tam samé stávky - grève. 🗼

0 Citovat

To jsem kupoval 7.2. Fakt to ještě drží? 

0 Citovat

I před tímto avízem jsem cosi koupil v sobotu předevčírem za 9,19€ místo za 14,99€. Takže stále nějaké slevy jsou ...

0 Citovat

OTA se většinou vyhýbám, ale neodolal jsem koupit okruh Švédskem z Prahy s FR za 19 €. Jak potom u letenek přes OTA udělám check-in, když přišel pouze PNR a letenka je samozřejmě vystavená na jiný email než můj? Někde v apce Trip.com?

0 Citovat

Rád poradím, řešil a vyřešil jsem to teď o víkendu. Také jsem se nemohl k rezervaci na FR webu dostat. Tak jsem je kontaktoval přes jejich chat a požadoval email, který použili pro vytvoření rezervace. První chat odkázal, ať čekám. Po pár hodinách druhý chat, kdy jsem už dostal jejich email ID a na FR webu se konečně do své rezervace dostanu. Prý je FR zvláštní případ. 

Tedy rozhodně není nutné doplácet za žádný nabízený Smart check-in, jestli sis ho taky všiml.

0 Citovat

Hele, já tedy nevím, jak to kupujete, ale koupil jsem celkem 12 kousků a první 2 už proletěl. Na můj email u trip.com vždy přišla faktura a itinerář letu s PNR, se kterým jsem se bez problémů přihlásil na stránkách FR s (jiným) emailem ke svému účtu, mohl rezervaci spravovat a normálně udělal OLCI.

0 Citovat

tak isto, toto nie je ziadne rumbo

0 Citovat

Použil jsi nakonec pro nalezení své rezervace na FR webu svůj email nebo jejich Trip.com "vychatovaný" email?

Asi to někomu funguje rovnou, někdo zase musí Trip.com opětovně kontaktovat. 🤷

0 Citovat

Ne svůj, tedy ten, který mám k účtu u FR. Úplně stejně to fungovalo s BT. Všechno ízy pízy.

0 Citovat

Takhle to bylo cca do minulého týdne, že s nákupem dorazil i přímo mail od Ryanairu a člověk se tam přihlásil na svůj email. Cca 10dní zpátky už mail od Ryanair nechodí (místo našeho mailu používají při nákupu nějaký náhodně vygenerovaný email) a je třeba si pokaždé napsat na chat, aby ho zaslali. Je to sice "vopruz", ale reagujou celkem rychle 

0 Citovat

@cali - zkusit to s PNR a vlastním emailem mě samozřejmě napadlo jako první. Nakonec vyřešeno s pomocí chatu, ochotní, i když domluva jak s chráněnou dílnou. Do mailu mi teď přišly ty náhodně vygenerované fake email adresy, díky kterým se tam konečně dostanu. 

0 Citovat

Tak jestli to je novinka, jak píše @aga.endy výše, tak rozhodně k horšímu. To už i ty všechny tady hejtované OTA brandy z Etraveli group posílají v pohodě potvrzení se zadaným emailem a od FR pak přijde konfirmace. No nic, myslím, že jsem trip.com vytěžil maximálně, co se do nich vešlo:-)

0 Citovat

@cali - nemáš ještě nějaký tip na nějaké "eurocentovky" tady z okolí?;)

4 Citovat

V apce Trip.com vychází mírně lépe PLN než EUR.

0 Citovat

Tahle rychlocestička z Drážďan na Mallorcu mi vychází přes TRIP.com > FR, FR, Eur ....na rovných 50€. Návrat přes STN..... 

Teď se jen nebát a jít do toho přes TRIP.... jsem posera....


screenshot-20230412-211810-skyscanner.jpg

0 Citovat

Při platbě v PLN by to pak vycházelo na 42,50€. Asi to byla jen ukázka, jinak nevím proč tam letět jen na pár hodin. Možná však zajímavé pro fanoušky jakéhokoliv lítání či Ryanairu. 😉

0 Citovat

Vlastimil B. napsal(a):

@cali - nemáš ještě nějaký tip na nějaké "eurocentovky" tady z okolí?;)

Poslední centovky pamatuji s Level. Teď už eurovky... Ale o ničem nevím a myslím nic aktuálně není. Poslední eurovky mám tady s tripem a Klarna.

0 Citovat

Jakub Langer napsal(a):

Při platbě v PLN by to pak vycházelo na 42,50€. Asi to byla jen ukázka, jinak nevím proč tam letět jen na pár hodin. Možná však zajímavé pro fanoušky jakéhokoliv lítání či Ryanairu. 😉

Přesně! ... cesta je pro mě cíl 😇

0 Citovat

 

Poslední centovky pamatuji s Level. Teď už eurovky... Ale o ničem nevím a myslím nic aktuálně není. Poslední eurovky mám tady s tripem a Klarna.

[/citace]

@cali - jasně, "eurocentovky" nyla nadsázka a vzpomínka na ty časy, měl jsem na mysli aktuální eurovky právě na Trip.com;)

0 Citovat

CestovatelX napsal(a):

Tahle rychlocestička z Drážďan na Mallorcu mi vychází přes TRIP.com > FR, FR, Eur ....na rovných 50€. Návrat přes STN..... 

Teď se jen nebát a jít do toho přes TRIP.... jsem posera....

 

A v čem spočívá ta supervýhodnost? V EUR to dává 74€ (což odpovídá CZK ceně, v PLN pak ta cena vyjde na ještě o 300 Kč víc) a cena je to stejná jak na webu ryanairu …?

0 Citovat

Díky za tipy a všechny informace v tomto vláknu. Stále se učím a zkouším, dnes tedy poprvé přes OTA zakoupena zpátečka -  rychlotrip VIE - RHO na dvě noci / z os.důvodů nutnost vypadnout kamkoliv byť i na 24h / - pokusila jsem se zkombinovat vše výše uvedené, se slevou pro novou registraci plus jak @Audit poradil vše hodit do francouzštiny .. komplet za milých 29,57 Eur

PS - ještě by se hodil nějáký hack na přískoky na/z letiště, vždycky mi to vyjde dráž než letenka :-)

2 Citovat

Jak asi vis, tak Flixbus letos dost podrazil (zmirnit cenu lze jen 10-20% promo kodem). Dale se nabizi vcasna jizdenka od Ceskych Drah nebo radeji taky vcasnejsi jizdenka na bus ci vlak od Regiojetu. No a na ono slibovane prekvapko od Gepard Expressu stale cekame ...

1 Citovat

Na jaké překvápko Gepardu se čeká? Myslíš ten vlak na Schwechat místo RegioJetu?

0 Citovat

Presne tento vlak, ktery ma startovat  jiz 11.6..

Zatim ovsem nejsou k dispozici ani ceny ani moznost provedeni rezervace (zakoupeni jizdenky).

0